Kontakt

Få mere tid i morgen

Når du vælger os, som din rengøringspartner, så skal du aldrig igen bruge din kostbare tid på at støvsuge, vaske vinduer eller gøre toiletterne rene. Vi klarer det hele for dig. Kontakt os i dag, så du kan få mere tid i morgen.

Se hvorfor mange andre allerede
har valgt Resolut



Resolutte medarbejdere

MarleneMarlene
Indehaver:
Marlene Bjerregaard
Mobil nr. 40 60 38 38
resolut@resolut.dk
BenteBente
Bogholderi:
Bente Andersen
Tlf. nr. 98 24 26 00
bogholderi@resolut.dk
DorisDoris
Serviceleder:
Doris Sørensen
Mobil nr. 22 59 46 33
doris@resolut.dk
DitteDitte
Administrativ medarbejder:
Ditte Nielsen
Tlf. nr. 72 33 26 00
ditte@resolut.dk
PerPer
Servicechef:
Per Christensen
Tlf. nr. 22 59 47 33
per@resolut.dk
RandiRandi
Administrativ medarbejder:
Randi Bøgh Worup
Tlf. nr. 98 24 26 00
randi@resolut.dk

Send os en besked