fbpx

Kontakt

Ring til os

Skriv til os

Resolutte medarbejdere

De ansatte hos Resolut er en del af en fantastisk medarbejdergruppe med en stærkt sammenhold. Vi har erfaret, at rengøringsassistenter ofte bliver overset, da rengøring tit bliver udført alene og uden kontakt med andre.

Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Direktør

Jarl Arfelt

jarl@resolut.dk

Økonomichef

Jørgen Wiberg

98 24 26 00
bogholderi@resolut.dk

Administrationschef

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Serviceleder

Mette Jensen

93 39 44 85
mette.jensen@resolut.dk

Serviceleder

Doris Sørensen

22 59 46 33
doris@resolut.dk

Tillidsrepræsentant

Alice Borup Rasmussen

98 24 26 00
tillid@resolut.dk

Key Account Manager

Diane Køster Thøgersen

93 39 44 86
diane@resolut.dk

Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Direktør

Jarl Arfelt

jarl@resolut.dk

Økonomichef

Jørgen Wiberg

98 24 26 00
bogholderi@resolut.dk

Administrationschef

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Serviceleder

Mette Jensen

93 39 44 85
mette.jensen@resolut.dk

Serviceleder

Doris Sørensen

22 59 46 33
doris@resolut.dk

Tillidsrepræsentant

Alice Borup Rasmussen

98 24 26 00
tillid@resolut.dk

Key Account Manager

Diane Køster Thøgersen

93 39 44 86
diane@resolut.dk

Kontakt os i dag

- og få mere tid i morgen