fbpx

Kontakt

Ring til os

Skriv til os

Resolutte medarbejdere

De ansatte hos Resolut er en del af en fantastisk medarbejdergruppe med en stærkt sammenhold. Vi har erfaret, at rengøringsassistenter ofte bliver overset, da rengøring tit bliver udført alene og uden kontakt med andre.

Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Administrationschef

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Områdeleder

Jane Christensen

22 59 46 33
jane@resolut.dk

Markedsføringsansvarlig

Henrik Fletch

henrik@resolut.dk

Områdeleder

Jeanette Berline Toft

93 39 44 82
jeanette @resolut.dk

Områdeleder

Helle Brandsborg

93 39 44 86
helle@resolut.dk

Økonomichef

Kaare Lundorff Hansen

93 39 44 81
kaare@resolut.dk

Back-office

Tommy Leismann Østergaard

93 39 44 85
tommy@resolut.dk

Planlægger

Anita Svendsen

93 39 44 84
anita@resolut.dk

Områdeleder

Dennis Andersen

93 39 44 87
dennis@resolut.dk

Direktør/Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Administrationschef-/HR Ansvarlig

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Områdeleder

Jane Christensen

22 59 46 33
jane@resolut.dk

Markedsføringssansvarlig

Henrik Fletch

20 23 29 33
henrik@resolut.dk

Områdeleder

Jeanette Berline Toft

93 39 44 82
jeanette@resolut.dk

Områdeleder

Helle Brandsborg

93 39 44 86
helle@resolut.dk

Økonomichef

Kaare Lundorff Hansen

93 39 44 81
kaare@resolut.dk

Back-office

Tommy Leismann

93 39 44 85
tommy@resolut.dk

Planlægger

Anita Svendsen

93 39 44 84
anita@resolut.dk

Områdeleder

Dennis Andersen

93 39 44 87
dennis@resolut.dk

Kontakt os i dag

- og få mere tid i morgen