fbpx

Kontakt

Ring til os

Skriv til os

Resolutte medarbejdere

De ansatte hos Resolut er en del af en fantastisk medarbejdergruppe med en stærkt sammenhold. Vi har erfaret, at rengøringsassistenter ofte bliver overset, da rengøring tit bliver udført alene og uden kontakt med andre.

Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Administrationschef

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Områdeleder

Jane Christensen

22 59 46 33
jane@resolut.dk

Kommunikationsansvarlig

Henrik Hovgaard Nielsen

henrik@resolut.dk

Områdelederassistent

Christina Nielsen

93 39 44 81
christina@resolut.dk

Områdelederassistent

Helle Østergaard

93 39 44 86
helle@resolut.dk

Kaare Lundorff Hansen

93 39 44 81
kaare@resolut.dk

Indehaver

Marlene Bjerregaard

40 60 38 38
resolut@resolut.dk

Administrationschef

Ditte Nielsen

93 39 44 88
ditte@resolut.dk

Områdeleder

Jane Christensen

22 59 46 33
jane@resolut.dk

Kommunikationsansvarlig

Henrik Hovgaard Nielsen

henrik@resolut.dk

Områdelederassistent

Christina Nielsen

93 39 44 81
christina@resolut.dk

Områdelederassistent

Helle Østergaard

93 39 44 86
helle@resolut.dk

Kaare Lundorff Hansen

93 39 44 81
kaare@resolut.dk

Kontakt os i dag

- og få mere tid i morgen